Titles you rated
The RevenantRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0