Movies
Ratings
36 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
 Toy Story 3Rated ★ 4.5 Toy Story 3Rated ★ 4.5
 Hello GhostRated ★ 2.5 Hello GhostRated ★ 2.5
 The IntouchablesRated ★ 5.0 The IntouchablesRated ★ 5.0
 Life of PiRated ★ 4.0 Life of PiRated ★ 4.0
 (500) Days of SummerRated ★ 3.0 (500) Days of SummerRated ★ 3.0
 Now You See MeRated ★ 4.0 Now You See MeRated ★ 4.0
 The Berlin FileRated ★ 4.5 The Berlin FileRated ★ 4.5
 A Werewolf BoyRated ★ 3.5 A Werewolf BoyRated ★ 3.5
 TangledRated ★ 4.0 TangledRated ★ 4.0
 UpRated ★ 4.0 UpRated ★ 4.0
 Forrest GumpRated ★ 4.0 Forrest GumpRated ★ 4.0
 The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0 The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
 SunnyRated ★ 3.5 SunnyRated ★ 3.5
 Love ActuallyRated ★ 3.5 Love ActuallyRated ★ 3.5
 The AttorneyRated ★ 3.0 The AttorneyRated ★ 3.0
 The Grand HeistRated ★ 2.5 The Grand HeistRated ★ 2.5
 Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5 Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
 3 IdiotsRated ★ 4.5 3 IdiotsRated ★ 4.5
 The ThievesRated ★ 5.0 The ThievesRated ★ 5.0