Titles you rated
BootsRated ★ 4.0
aka Charlie SheenRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Buried HeartsRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: EncounterRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
The Perfect CoupleRated ★ 4.0