Titles you rated
One Punch ManRated ★ 0.5- Men on a MissionRated ★ 0.5
- Alien SamRated ★ 1.5
Idle MermaidRated ★ 1.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 2.5
Sharp2Rated ★ 2.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5