Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The First RideRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- VirusRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
1st KissRated ★ 4.0