Movies
Ratings
206
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
War HorseRated ★ 3.5
MiraiRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5