Movies
Ratings
53
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 5.0
Omae Umasou Da naRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.5
Eight BelowRated ★ 5.0
CarsRated ★ 2.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
FrankenweenieRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0