Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
AtypicalRated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
We Are Who We AreRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.0
DraculaRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 2.5
The Young PopeRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 3.5