Titles you rated
ThirstRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
FuryRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0