Titles you rated
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
BORDERRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- IQ246 ~화려한 사건부~Rated ★ 3.5
- Legend of Mi YueRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 5.0- M&MRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Overprotected KahokoRated ★ 3.0
Food Wars!Rated ★ 1.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5