Movies
Ratings
179
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5