Movies
Ratings
240
Soul MateRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 2.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 1.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0