Series
Ratings
219- Squid Game: The Challenge Season 2Rated ★ 3.0
Last Samurai StandingRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
VivantRated ★ 3.0
South ParkRated ★ 3.5
The RookieRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5- Batou MuraRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5