Series
Ratings
45
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 0.5
Doctor WhoRated ★ 1.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 1.0
Dining TogetherRated ★ 1.0
Slam DunkRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 1.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.0
- Doctor WhoRated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 2.0