Series
Ratings
215
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Doctor Who Season 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0