Movies
Ratings
1085
ExhumaRated ★ 5.0
Call BoyRated ★ 5.0
CreedRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red CometRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Origin IV – Eve of DestinyRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin II - Artesia's SorrowRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Ninja ScrollRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
CountersRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
Shin GodzillaRated ★ 0.5
Black PantherRated ★ 4.5
RoninRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
True GritRated ★ 2.5
American GangsterRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
BabelRated ★ 4.0