Titles you rated
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 1.0
TwentyRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0