Titles you rated
- Saranghaeseo GeuraeRated ★ 0.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Girls' Last TourRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0- Black BulletRated ★ 1.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.0
- Magical Girl Raising ProjectRated ★ 2.5
Castle Town DandelionRated ★ 3.0
The Asterisk WarRated ★ 2.5
Masamune-kun's RevengeRated ★ 2.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Girlish NumberRated ★ 2.0- Yona of the DawnRated ★ 3.0
Dagashi KashiRated ★ 3.0
Bakuon!!Rated ★ 2.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 2.0