Titles you rated
My MisterRated ★ 5.0
Alien: EarthRated ★ 1.5
Low LifeRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
McGregor ForeverRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0