Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Kitty Love: An Homage to CatsRated ★ 2.0
XXRated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 1.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.0- YG Future Strategy OfficeRated ★ 0.5
Red Velvet - Level Up! Project Season 1Rated ★ 3.0- M&MRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 1.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0