Movies
Ratings
928
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 1.0
HuntRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
ChristyRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 1.0
RoofmanRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 3.5
The Long WalkRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
Caught StealingRated ★ 4.5
The RosesRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0