Movies
Ratings
820
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5