Series
Ratings
90
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
SiriusRated ★ 5.0
Smile, MomRated ★ 4.5
Cinderella ManRated ★ 2.5
Liar GameRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Lovely GirlRated ★ 3.5
Heading to the GroundRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
He Who Can't MarryRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5