Movies
Ratings
128
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Final Destination 5Rated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5