Titles you rated
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
MantisRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
20th Century GirlRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Night FishingRated ★ 2.5
The FallRated ★ 3.5