Titles you rated
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Project AlmanacRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0