Series
Ratings
109
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0- FamilyRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0- PrimevalRated ★ 5.0
- PrimevalRated ★ 5.0
- PrimevalRated ★ 5.0
- PrimevalRated ★ 5.0
- PrimevalRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 4.5