Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Underworld: AwakeningRated ★ 3.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 2.5
Blood and TiesRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 2Rated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5