Titles you rated
PaycheckRated ★ 3.0
Magic Mike XXLRated ★ 3.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 2.5
Liar LiarRated ★ 2.5
Batman ForeverRated ★ 3.0
SplashRated ★ 3.5
The BeachRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
RushRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 2.0
HappinessRated ★ 2.5
Up in the AirRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
While We're YoungRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0