Series
Ratings
57
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Jang Yeong SilRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Legend of the PatriotsRated ★ 4.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.5
Becoming a BillionaireRated ★ 4.0
Queen of ReversalsRated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0