Titles you rated
Heartless CityRated ★ 4.0- WhitechapelRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5- Akai YubiRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0