Movies
Ratings
1133
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 5.0
ControllerRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.5
No.3Rated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Lord of WarRated ★ 5.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
The Chef of South PolarRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 5.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 0.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5