Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 0.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0