Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 1.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 3.5