Movies
Ratings
46
AvatarRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The HappeningRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The MistRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5