Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
April, Come She WillRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.5
Children of the SeaRated ★ 2.5
1st KissRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
ShutterRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0- No Ho e, NagareruRated ★ 2.5