Titles you rated
Spring DayRated ★ 4.5
Feast of the GodsRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 4.0
PianoRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 2.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0