Titles you rated
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
HotelierRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0