Titles you rated
Buffalo '66Rated ★ 5.0
CashbackRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.5
ShortbusRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 4.0
Barry LyndonRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.0
The Flowers of WarRated ★ 4.5
WildeRated ★ 3.0
The Boondock SaintsRated ★ 3.0
The Secret in Their EyesRated ★ 3.5
Helter SkelterRated ★ 2.0
SakuranRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5