Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
The K2Rated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.0