Titles you rated
The WailingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0