Movies
Ratings
347
The World of UsRated ★ 5.0
April StoryRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
DriveRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
SisterRated ★ 3.5- 2 DoorsRated ★ 4.5
FrankRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The GreyRated ★ 4.0
DuelistRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 2.5
Magic in the MoonlightRated ★ 2.0
Hill of FreedomRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.5