Movies
Ratings
1054
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Dumb MoneyRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0