Series
Ratings
17
D.P.Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The FabulousRated ★ 1.0
King of DesertRated ★ 1.0
SomebodyRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 0.5
My NameRated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Mad for Each OtherRated ★ 3.0- Drama Stage: Everyone Is ThereRated ★ 2.5
- My Wife’s BedRated ★ 1.5
- Woman with a Bleeding EarRated ★ 0.5
- My Husband Has Kim Hee-seonRated ★ 2.0
- Big Data RomanceRated ★ 2.0
- OugeoRated ★ 2.5
Ping Pong BallRated ★ 2.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5