Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 5.0
St. VincentRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.0
Fall for MeRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
NocturnalRated ★ 2.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
- 요람Rated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 3.5
The UnrighteousRated ★ 0.5
PatersonRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 2.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5