Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Good BoyRated ★ 2.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 5.0
EviliveRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0