Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 4.5
Rain ManRated ★ 4.5
DriveRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 1.5