Movies
Ratings
882
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 2.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Freakier FridayRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.0