Titles you rated
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0- Legend of Mi YueRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.5
Slayers Evolution-RRated ★ 2.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.5
Hannah Montana Season 1Rated ★ 3.0
Kaleido StarRated ★ 3.0- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 3.5
Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.5- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.5
- Doki Doki Legend Magic Circle Guru GuruRated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 3.5
Good Day for Gag Manga 2Rated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.5