Movies
Ratings
371
TangledRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 4.5
Break OutRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.5